Hakkında

Türkiye’nin ilk dekorasyon platformu; Dekovitrin.com 2011 Yılından bu yana farklı konseptlerde yayın hayatına devam etmiş olup 2019 yılının başlarında Dekorasyon meraklısı insanları buluşturan bir platform olarak karşılarınızda.

Dekovitrin aynı zamanda; Dekorasyon alışverişlerinize dair notlarınızı paylaşabileceğiniz, ürün önerilerinde bulunabileceğiniz ve dekorasyon özelinde arkadaşlıklar edinebileceğiniz bir sosyal platform.

“İyi bir dekorasyon kalbinizin hızla çarpmasına neden olur.” Tony Fornabaio

Günümüzün modern teknolojik gelişmelerinin sosyal yaşantılarımıza olan farklı etkileri, insanlar arasında farklı iletişim metodlarının gelişmesine katkı sağlamakta. Durum böyle olunca hemen her alanda niş toplulukları sosyal ağ adı altında insanları bir araya getiren oluşumlara rastlamaktayız.

Ancak Dekorasyon gibi özel ve herkesin çok seveceği bir konu söz konusu olunca alışveriş siteleri dışında bağımsız ve tamamen insanların kendi zevklerini başkalarıyla paylaşabilecekleri bir yer yoktu.. İşte Dekovitrin.com’u hayata geçirme gayemiz tam olarak bu..

Burada naçizane sosyal platformumuzda;

  • Dekorasyon önerilerinizi bir yazıda başkalarıyla paylaşabilirsiniz,
  • Beğendiğiniz, sepetinize eklediğiniz bir ürünü takipçilerinizle paylaşabilirsiniz.
  • Kendi butiğinizdeki kendi tasarımlarınızı dekovitrin.com üzerinden gerçek profilinizle kayıt olarak pazarlama şansına sahip olabilirsiniz.
  • Diğer üyelerin paylaşımlarını , dekorasyonla ilgili dekorasyona dair gönderilerini yorumlayabilir, belki de bir dekorasyon alışverişi öncesi dekovitrin.com’u ziyaret ederek aynı ürünü daha ucuza, daha fazla gerçek yorumla görme şansına sahip olabilirsiniz.

Üstelik tüm bunları yaparken hiçbir ücret ödemezsiniz. Kolayca Google hesabınızı kullanarak üye olup, gizlilik ve bildirim ayarlamalarınızı kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.

Haydi!! Ne duruyorsunuz, hemen üye olun.. Üye olduysanız paylaşımlara başlayabilirsiniz. Herşey daha güzel mekanlar için..